RTHABER » Oğlak Burcu (01/12/2013) RSS RSS- RSS-

01/12/2013 Günü Burç Yorumları

Oğlak Burcu (01/12/2013)

(22 Aralık - 19 Ocak)

Koç

Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil,Kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2,8
Uğurlu Taş : Lal
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Pazar gününe, saat 07:40 Güneş-Chiron arasındaki görünümle adım atacağız. Bu oluşum, inancınızla zorlukların üstesinden gelmeye çalıştığınızı gösteriyor. Güneş-Yay burcunda ilerlediği için aslında enerjiniz içsel anlamda yükselişe geçmiş durumda. Birileri fark etmese de, siz kendi kendinizin doktoru gibi olduğunuz için geçmişe dönük her şeyi temizleyip arınmak niyetindesiniz. Burada dikkat edeceğiniz husus, kesinlikle kendinizle çarpışmadan pozitif ve inançlı biri olarak hayatı kucaklamaktır. Yeri geldiğinde düşündüklerinizi söylemekten asla çekinmeyiniz.

 

Saat 11:19 Ay-Satürn kavuşum etkisi altında, eğer bizi baskı altına alan meseleler varsa onları ciddi manada gözden geçirmemiz lazım. Düşüncelerimiz pek öyle pozitif olmayabilir. Ne söylemek istiyorsak bunu baskın bir ifade tarzıyla dışa yansıtabiliriz. Karşıt görüşte olan kişilere de pek söz hakkı vermeyiz.

 

Saat 15:16 Ay-Jüpiter görünümü, uzun ömürlü ve güven dolu bir ilişki yaşamak istediğimizi işaret ediyor. Birlikte aynı yöne bakabileceğimiz ve aynı amaçta olacağımız bir hayatı kurmaktan yanayız.

 

Saat 19:11 Ay-Venüs olumlu görünümü, dostluklarınızla bir araya gelebilirsiniz. Güvendiğiniz kişilerle dertleşebilirsiniz. Genelde bahsettiğiniz mesele, ilişkiler, gelecek, kişisel kararlarınız yönündedir. Beğenilmek, takdir edilmek hoşunuza gider.